Çatıcı
Çatı firması telefon numarası

Çatı Yapımı

/resimler/catici.info/cati-detay.jpg

 

                  Çatı Yapımı Konusunda İddalıyız…

                  Nasıl yardım alabilirsiniz…

                  Destek ve Bilgi Hattı : 0212 441 39 29

 

Çatı kaplama sektörünün en eski ve tecrübeli firmalarından olan firmamız İlhan Çatı; kiremit, membran, metal kiremit, shingle, onduline, ahşap ve tüm çatı kaplama malzemeleriyle uygulamalar yapmaktadır.

 

Yapınızın tipi, yeri, iklim koşulları ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, sizin için en uygun ve ekonomik malzeme seçimini yapıyoruz.

Seçtiğimiz malzemeleri, hem bize uygulamalar sırasında sıkıntı yaşatmayacak, hem de sizin yıllarca kalitesine güvenerek kullanabilmeniz için konusunda uzman ve sektöre yıllardır hizmet vermekte olan tedarikçilerimizden temin ediyoruz.

 

Ücretsiz keşif yapan çatı ustası En iyi çatı fiyatıÇatı Bizim İşimiz 

 

Süreç Nasıl İşliyor.

1) Müşteri temsilcimizi aramanız ile çatı ustamızı ücretsiz keşif için adresinize gönderiyoruz. (0212 441 39 29)

2) İstek ve ihtiyaçlarınızı dinleyen ve keşif yapan ekibimiz sizin için en doğru malzeme ile hazırlanmış en uygun fiyatlı teklifimizi sunar.

3) Teklifimizi onaylamanız durumunda sizinle ortak belirlenen zamanda işe başlar ve söz verdiğimiz tarihde işinizi teslim ederiz.

Garantili çatı yapımı

 Çatı Konusunda İddalıyız…

İlhan Çatı, çatı yapımı, çatı kaplaması, çatı tamiri ve çatı izolasyonu konularında hizmet veren, alanında uzman bir çatı ustasıdır.


 Çatı ustaları arasında kalite, fiyat, kullanılan çatı ürünleri ve müşteri memnuniyeti açısından sektöründe özel bir yere sahip olan İlhan Çatı sizlerin güveni sayesinde büyümeye devam etmektedir.

Çatı yapımı konusunda, kiremit, metal kiremit, membran, shingle, ondulin ya da panel malzeme uygulaması yapabilmekteyiz.

Komple çatı yapım projeleri yanı sıra, çatı tamiri konusunda da hizmet vermekteyiz. Türkiyenin en iyi çatı ustası ekibi ile çalışmak ve çatı sistemleri hakkında bilgi almak için profesyonel çatı firması olan İlhan Çatıyı arayın 0212 441 39 29.

 

 

 

 

 

 

/resimler/catici.info/cati-malzemeleri.jpg

 

 

İşimizin kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin; malzeme ve işçiliğin ortak uyumuna bağlı olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle; seçtiğimiz malzemelerin kalitesinden ödün vermediğimiz gibi, işçilikte de kaliteden ödün vermiyoruz.

 

İlhan Çatı bünyesinden yıllardır hizmet veren uzman ekibimiz ile en iyi ve en hızlı şekilde projeleri neticelendiriyoruz.

 

 

 

Malzeme ve işçilikteki üst düzey kaliteyi en uygun fiyat teminatı ile sunuyoruz.

 

 

 İletişim


Tel      : 0212 441 39 29

e-mail  : info@ilhancati.com

Adres   : Güneşli Mh. Evren Cd. 8.Sk. No:27/6 Bağcılar, İst.

 

 Hizmetlerimiz


 » Çatı Yapımı

 » Çatı Tamir & İzolasyon

 » Teras Çatı

 » Çatı Dairesi

 Bizi Takip Edin


 » Facebook

  Çatı Konusundaki Yeniliklerden
  Haberdar Olmak İçin
  E-Posta Listemize Kayıt Olun.
  
Sayfa Başı